Перница за бебе – Dr.Goodnight

Перница за мирен и убав сон на вашите бебиња. Идеална перница за вашето бебе по
4тиот месец. Големината и мекоста на перницата се идеално усовршени за вашето
бебе да се приврзе со перницата и лесно да научи да заспива само.

500.00 ден

Состав: 65% полиестер, 35% памук

Полнење: влакна од полиестер

Димензија: 55х35 см

Verified by MonsterInsights